Příběh Mostecké uhelné pokračuje

Všechno je jinak a paní soudkyně Slepičková mě dokázala velmi překvapit. Rozhodla pro z jejího pohledu nejjednodušší řešení a odsoudila mě k 7 letům a 6 měsícům vězení s ostrahou. V rozsudku v podstatě opsala obžalobu a nevzala na vědomí vůbec nic ze šestiletého dokazování, které svědčilo v náš prospěch. Mně to osobně nevadí, protože jsem byl i na tuto variantu připraven. A prožil jsem si to ve velkém smíření s absurdní realitou, kterou nelze pochopit, natož vysvětlit.

Prostě je potřeba to brát tak, jak to nyní je.

Po přednesení rozsudku jsme se okamžitě odvolali, ale písemné odvolání předložíme, až dostaneme rozsudek a jeho odůvodnění do svých rukou. Má to být asi do 3 až 6 měsíců. Je zcela jasně vidět, že příběh Mostecké uhelné ještě potřebuje pokračovat, aby odhalil něco, co je v něm stále skryté. Tak uvidíme, co to bude, až se to objeví.

Mooooooc děkuju všem, kteří jste mě dnes podpořili na mé cestě. Cítil jsem vaši vroucí lásku a péči. Já jsem ten dnešek prožil jako Posvátnou svatbu a splynutí s Universem. Jsem vycentrovaný a naplno spojený se svým Srdcem. Jsem spokojený se životem, i když tvoří podivnosti. Půjdem spolu dál, jo …

Mám vás všechny moc rád.

S velkou láskou

Toník

2 komentáře

Pozorně sleduji a potvrzuje se mi názor, že advokáti za nic neručí a říkají no… to soudce. Zbytečně soudce zahrnuji řadou dokumentů a pak pro soudce vyjde jednodušší cesta opsat obžalobu.
Žij přítomností, nic doma neočistíš a naopak obhajoba vytváří celou řadu hypotéz. Výsledkem stejně bude fešácký kriminál ve švajcu, jako u kolegů a vše potrvá věčnost dovolání….atd
Netrap se a ukonči to.
Aleš

Dobrý den, Aleši, přidávám odpověď pana Koláčka.

Petr

Aleši, já se netrápím a ani se nepotřebuju očistit, protože vím, jaká je skutečná pravda mé role při záchraně Mostecké uhelné.
Zároveň tuším, kdo a jak hýbe zákulisními nitkami, které mě mají dostat do vězení, aby se tito skrytí lidé mohli tvářit, že právě oni jsou úctyhodnými zachránci MUS, i když u toho vůbec nebyli.
Oni si totiž ponechali neoprávněně většinu peněz z prodeje restrukturalizované MUS Pavlovi Tykačovi a chtějí to zakrýt.
Polož si otázku, komu skutečně tato kauza slouží a pomáhá?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *